Пилешко филе на фурна
Необходимите продукти:

1 пилешко филе
1кг. картофи
400гр. гъби
100гр. твърдо сирене
Заквасена сметана
Лук
Сол
Черен пипер
Червен пипер
Куркума или пилешки подправки
Олио

Публикуване на коментар

0 Коментари