Пиадина с пиле и пипер
Необходимите продукти:

Сладка чушка - 1 бр.
Лук - 1 бр.
Пилешки гърди - 400гр.
сол
черен пипер
Подправка за месо
Сладък червен пипер
Соев сос - 3 с.л.
Чесън - 1 скилидка
пиадина
Сирене - 200гр.

Публикуване на коментар

0 Коментари