Кюфтета със зеленчуци на фурна
Необходимите продукти:

4-5 картофа
800гр. кайма
2 моркова
1 чушка
1-2 глави лук
150гр. кашкавал
100гр. доматено пюре
Джоджен
Магданоз
Олио
Сол 
Черен пипер
Червен пипер
Вода

Публикуване на коментар

0 Коментари