Запеканка с кайма, тиквички и картофи
Необходимите продукти:

400гр. кайма
2 тиквички
5 картофа
150гр. твърдо сирене
3 яйца
1 глава лук
150гр. доматен сос
1 домат
200гр. заквасена сметана
Черен пипер
Червен пипер
Олио
Сол

Публикуване на коментар

0 Коментари