Боб с наденица на фурна
Необходимите продукти:

Прясна наденица – 800 гр.
Боб – 400 гр.
Лук – 1 гл.
Червена чушка – 1 бр.
Моркови – 1 бр.
Доматено пюре – 100 гр.
Джоджен
Сол
Червен пипер
Олио

Публикуване на коментар

0 Коментари