Гъбен сос
Необходимите продукти:

Гъби - 200гр.
Лук - 1/2 бр.
Олио
Масло - 10гр.
Месен или зеленчуков бульон - 150гр.
Сметана - 100гр.
Риган - 1/2 бр.
Сол
Черен пипер
Пармезан - 15гр.
Чесън - 1 скилидка

Публикуване на коментар

0 Коментари