Пилешки гърди с броколи и сметанов сос
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 300гр.
Сол
Черен пипер
Лук - 1 бр.
Сладка червена чушка - 1/2 бр.
Сладка жълта чушка - 1/2 бр.
Броколи - 150 гр.
Сметана - 200гр.
Вода - 100мл.
Босилек
Люти пеперони

Публикуване на коментар

0 Коментари