Свинско със зеленчуци на фурна
Необходимите продукти:

Свинска плешка- 1.500кг.
Зелени чушки- 3 бр.
Червени чушки- 4 бр.
Моркови- 4 бр.
Патладжан- 3 бр.
Лук- 4 глави
Чесън- 6-7 скилидки
Гъби- 250гр.
Олио
Соев сос- 50мл.
Сол
Черен пипер
Риган

Публикуване на коментар

0 Коментари