Макарони с кайма на фурна
Необходимите продукти:

Около 600-700гр. кайма (мляно месо от свинска плешка)
1ч.л. сол
млян черен пипер
1бр. яйце
1/2 глава лук
1 пакет канелони 250гр.
500гр. доматен сос (доматено пюре)
30гр. масло
150гр. кашкавал

Печете на 190 градуса на включен горен и долен реотан или до готовност.Десет мин. преди да извадите от фурната поръсете с кашкавала и дозапечете.

Публикуване на коментар

0 Коментари