Пилешки Люля-кебап на тиган
Необходимите продукти:

Пилешки бутчета - 600гр (без кости)
Пилешки гърди - 300гр.
Лук - 100 гр.
Червена чушка - 100гр.
Магданоз
сол
Черен пипер
Червен пипер
Лют пипер 

Публикуване на коментар

0 Коментари