Домашна рибна консерва "Ропотамо"
Необходимите продукти:

3 бр. големи скумрии
500гр. сварен грах
500гр. сварен боб
400гр. печени белени, червени чушки
300гр. кисели краставички
300гр. доматено пюре
Черен пипер
Захар
Сол
Олио

Публикуване на коментар

0 Коментари