Омлет с тиквички и телешка кайма
Необходимите продукти:

Тиквички - 2 бр.
Лук - 1 бр.
Телешка кайма - 300гр.
Сол
Черен пипер
Магданоз
Яйца - 2 бр.(средни)
Цедено кисело мляко - 50гр. (или сметана)
Брашно - 60гр.
Олио
Кашкавал - 70гр.

Публикуване на коментар

0 Коментари