Домашен хляб на тиган
Необходимите продукти:

Цедено кисело мляко - 110гр. (или сметана)
Сол - 4 гр.
Вода - 100мл. (стайна температура)
Брашно - 240гр.
Бакпулвер - 5 гр.
Масло - 50гр. (разтопено)

Приготвяме тестото, разделяме го на 6 части и покриваме с домакинско фолио, за да не изсъхне тестото. Разточете тестото с диаметър 10см. и пържете на среден огън.

Публикуване на коментар

0 Коментари