Пилешки ролца на тиган
Необходимите продукти:

Гъби - 400гр.
Олио
Лук - 1 бр.
Сол
Черен пипер
Пилешки гърди - 600гр.
Кашкавал - 100гр.
Брашно

Публикуване на коментар

0 Коментари