Пиле по тоскански
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 400гр.
Сол
Черен пипер
Червен пипер
Масло - 15 гр.
Чесън - 1 скилидка
Сушени домати - 40 гр.
Пилешки бульон - 100мл.
Сметана - 200 гр.
Пармезан - 1 с.л
Спанак

Публикуване на коментар

0 Коментари