Пиле с картофи на тиган
Необходимите продукти:

Картофи - 500гр.
Пилешки гърди - 300гр.
Сол
Черен пипер
Червен пипер
Зехтин
Масло - 20гр.
Сладка чушка - 1 бр.
Чесън - 1 скилидка
Див лук

Публикуване на коментар

0 Коментари