Пълнено пилешко филе на грил
Необходимите продукти:

4 бр. пилешко филе
100гр. сушени домати в маслиново масло
100гр. сирене „Моцарела“
40гр. бекон
4 глави шалот
2 скилидки чесън
20гр. краве масло
2 стръка босилек
2 с.л маслиново масло
0.5 ч.л. пушен червен пипер

Публикуване на коментар

0 Коментари