Луканкови наденички с праз
Необходимите продукти:

2.2 кг. свинска плешка или бут
1 килограм телешко месо
0.8 килограма сланина или мазно свинско месо

Подправки за 1 кг месо:

30-50гр. ситно нарязан праз
2 гр. кимион
3 гр. черен пипер
1-2 гр. едросмлян лют пипер
5 гр. сладък червен пипер
17 гр. готварска сол
1 гр. индийска селитра

Публикуване на коментар

0 Коментари