Телешко шкембе със зеленчуци и вино
Необходимите продукти:

Около 1200гр. телешко шкембе
4 гр. добре узрели домати
2 глави лук
1 глава чесън
4 люти чушки
Зелена чушка
Червена чушка
Морков
Пащърнак (може и сушен)
150-200мл. червено вино
Около 50гр. масло
Олио
Сол 

Публикуване на коментар

0 Коментари