Кремообразна паста с тиквички и пилеНеобходимите продукти:

Пилешки гърди - 250гр.
Олио
Лук - 1 бр.
Тиквички - 1 бр. (200-250гр.)
Заквасена сметана - 200гр.
Сода - 50 гр.
Сол
Черен пипер
Макарони - 200гр.
Сирене пармезан

Публикуване на коментар

0 Коментари