Рецепта за салата с хапки сьомга
Необходимите продукти:

200гр. филе от сьомга
1ч.л.пушен червен пипер
200гр. зелена салата
200гр. бейби спанак
сол
черен пипер
50мл. зехтин
40мл. ябълков оцет
50гр. сурови слънчогледови семки
30гр. пармезан

Публикуване на коментар

0 Коментари