Рецепта за виенски наденички (сарделки) с пилешко месо и кашкавал
Необходимите съставки:

600гр. свинска плешка
600гр. месо от пилешки бутчета (без кожата)
600гр. пилешко филе
200гр. свинска гръбна сланина
200-250гр. кашкавал
4гр. индийско орехче
4гр. сух джинджифил на прах
4гр.  млян черен пипер
36гр. готварска сол  или по желание 18 гр нитритна сол + 18 гр готварска сол

Публикуване на коментар

0 Коментари