Запеканка с картофи и кайма
Необходимите продукти:

Картофи - 400 - 500гр.
сол
черен пипер
Подправка за картофи
Зехтин - 15гр.

Печете 20 - 25 минути при 180° C.

Кайма - 500гр.
Лук - 1 бр.
Сладък червен пипер
домати - 1 бр.
Сирене - 200гр.

Печете 15 минути при 180° С.

Публикуване на коментар

0 Коментари