Ориз със зеленчуци и пилешко месо
Необходимите продукти:

1 пиле
1 глава лук
3-4 моркова
1 чушка
200гр. зелен боб
200гр. грах
300гр. ориз
3 домата
Олио
Сол
Черен пипер
Червен пипер
Риган

Публикуване на коментар

0 Коментари