Домашен сос "Песто"
Необходимите продукти:

За 2 бурканчета по около 150 гр.

40гр. босилек /2 шепи/
60гр. леко запечени орехи /или кедрови ядки/
50-60гр. пармезан
2 скилидки чесън
120-140гр. зехтин
20гр. лимонов сок
Черен пипер
Сол /ако не ви е достатъчно солен от пармезана/

Публикуване на коментар

0 Коментари