Пилешки гърди в кремообразен лимонов сос
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 600гр.
Сол
Черен пипер
Сух чесън
Сладки чушки
Зехтин
Масло - 10 гр.
Чесън - 3 скилидки
Масло - 15 гр.
Сметана - 200гр.
Вода - 50мл.
сол
Черен пипер
Босилек
Пармезан - 20гр.
Лимонов сок - 30мл.

Печете 20 минути на 180°C

Публикуване на коментар

0 Коментари