Говеждо със зелен фасул и чушки на тиган
Необходимите продукти:

Говеждо месо - 400гр.
Сол
Червен пипер
Люти чушки
Соев сос 2-3 с.л.
Лимонов сок - 1 с.л.
Зехтин - 1 с.л.
Червена чушка - 1/2 бр.
Зелен фасул -200гр.

Публикуване на коментар

0 Коментари