Запеканка с пиле и зеленчуци
Необходимите продукти:

1бр. тиквичка
500гр. печурки
500гр. трицветни чушки
1 стрък пресен лук
60гр. масло
сол и пипер на вкус
700гр. пилешки бонфиленца (овкусени със сол,пипер и лимонов сок)
1ч.ч. брашно
200гр. моцарела (може и кашкавал)

За заливка:

6бр. яйца
щипка сол
200мл. готварска сметана

Публикуване на коментар

0 Коментари