Телешко варено
Необходимите продукти:

Телешко месо- 1 кг. (джолан, ребра)
Домат- 1 бр.
Целина (глава)- 1 бр. (средно голяма)
Лук- 5 глави
Моркови- 5 бр.
Червени чушки- 2 бр.
Картофи- 3 бр. (по-големи)
Целина (листа)- 1 вр.
Магданоз- 1/2 вр.
Олио
Бахар
Черен пипер на зърна
Сол
Дафинов лист- 3 бр.
Телешки бульон- 1 кубче

Публикуване на коментар

0 Коментари