Картофи с гъби в сос бешамел на фурна
Необходимите продукти:

Картофи - 500гр.
Сол
Черен пипер
Червен пипер
Зехтин
Гъби - 500гр.
Лук - 1 бр.
Олио

За соса:

Масло - 45гр.
брашно - 20 гр.
мляко - 300 гр.
Сол
Кашкавал - 70гр.

Печете на 180°C за 15-20 минути.

Публикуване на коментар

0 Коментари