Пилешки късчета със зеленчуци на тиган
Необходимите продукти:

Пилешко филе - 350гр.
Лук - 2 глави.
Моркови - 2 бр.
Чесън - 3 скилидки.
Червени чушки - 2 бр.
Зелени чушки - 2 бр.
Зеле - 150гр.
Терияки сос - 50мл.
Сладък чили сос - 30гр.
Сол
Черен пипер
Олио

Публикуване на коментар

0 Коментари