Боб по манастирски
Необходимите продукти:

2 ч.ч. бял боб - 300 гр.
1 небелена глава кромид лук
1 глава кромид лук
1 морков
2-3 бр. сухи чушки ( пресни червени )
250 гр. консервирани домати
2 филии глава целина - 100 гр.
4-5 стръка магданоз
6-8 с.л. олио
1- 2 ч.л. сушен джоджен 
сол на вкус

Публикуване на коментар

0 Коментари