Лозови сарми
Необходимите продукти:

Лозови листа
1 гл. лук
1 стрък праз
1 бр. моркови
2 скилидки чесън
300 гр. ориз
Копър
Черен пипер
Червен пипер
Сол
Олио
Вода

Публикуване на коментар

0 Коментари