Супа с телешко месо
Необходимите продукти:

Телешко месо
1.5л. вода
3 картофа
1 стрък пресен лук
Целина
3 моркова
1 чушка
1 яйце 
20мл. течна сметана
Олио
Сол

Публикуване на коментар

0 Коментари