Пилешки гърди с бекон в кремообразен сос
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 300гр.
Олио
Масло - 15гр.
Сол
Черен пипер
Лук - 1 бр.
Бекон - 100гр.
Заквасена сметана - 150гр.
Вода - 100мл.
Чесън - 1 скилидка

Публикуване на коментар

0 Коментари