Пица изпечена на бербекю
Необходимите продукти:

За тестото:

300гр. леко затоплена вода
1ч.л. мед
1/2ч.л. суха мая (2гр.суха)
450гр.брашно за пица
1/2с.л. сол
зехтин

За соса:

400гр.доматено пюре с белени домати
1/3ч.л. сол
7листа пресен босилек
2с.л. зехтин

За плънка:

50гр. маслини
1 чушка
50гр.чери домати
500гр. моцарела
1 луканка Аз ям!
2,3 пресни гъби
пресен босилек

Публикуване на коментар

0 Коментари