Домашни кебапчета
Необходимите продукти:

За 35-40 кебапчета ще са ви необходими:

1.2кг. Свински гърди без кост или бекон
0.8кг. Обезкостен свински джолан /може и телешки/
40гр. сол
5гр. черен пипер
5гр. кимион
200мл. ледено студена газирана вода

Публикуване на коментар

0 Коментари