Гнездо с гъби
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 300гр.
Лук - 1 бр.
Гъби -150гр.
Масло - 15гр.
Сол
Черен пипер
Риган
Заквасена сметана - 150гр.
Вода - 20мл.
Картофи - 600гр.
Масло - 15гр.
Яйце - 1 бр. (Средната стойност)
Картофено нишесте - 1/2 супена лъжица
Сирене - 100гр.

Печете 15 минути на 200℃ на фурна.

Публикуване на коментар

0 Коментари