Бьоф Строганов
Необходимите продукти:

За 3-4 порции:

400гр. Телешко месо /за предпочитане бонфиле/
40гр. Лук 
120гр. Гъби
60гр. Кисели краставички
50-60гр. Червено вино
15гр. Брашно
6-7гр. Червен пипер
120гр. Демиглас /приготвяне тук - Демиглас
100гр. Заквасена сметана
10гр. Горчица
10-15гр. Масло и малко олио
Сол, пипер, магданоз

За гарнитурата:

200гр. едрозърнест ориз
450гр. вода
15гр. масло
Сол 

Публикуване на коментар

0 Коментари