Пилешки гърди с броколи на тиган
Необходимите продукти:

Броколи - 300гр.
Пилешки гърди - 300гр.
Лук - 1 бр.
Масло - 15 гр.
Сол
Черен пипер
Заквасена сметана - 200гр.
Вода - 50гр.
риган (по избор)
Чесън - 1 скилидка (по желание)
Пармезан - 20гр.

Публикуване на коментар

0 Коментари