Супа топчета
Необходимите продукти:

За топчетата:

200гр. кайма смес или само говежда
15-20гр. лук
15гр. ориз /подварен за 6-7 минути/
40гр. яйце /1 малко яйце/
магданоз
сол, черен пипер

За супата:

30гр. лук
50гр. моркови
15гр. олио
15гр. масло
75гр. домат /бланширан и обелен/
25-30гр. ориз
6-8гр. сол
1 стрък магданоз
черен пипер

За застройката:

20гр. брашно
150 кисело мляко
1 яйце
сол, пипер

Публикуване на коментар

0 Коментари