Паста с бекон и сметана
Необходимите продукти:

Олио
Бекон - 200гр.
Лук - 1 бр.
Готварска сметана - 200мл. (или заквасена сметана)
Вода - 80мл.
Сол
Черен пипер
Паста - 400гр. (сварена)
Люти чушки

Публикуване на коментар

0 Коментари