Пилешки жулиени с пармезан
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 300гр.
Сол
Черен пипер
Галета - 40гр.
Пармезан - 20гр.
Сладки чушки
Яйце - 1 бр.
Брашно

Публикуване на коментар

0 Коментари