Печен боб с наденица
Необходимите продукти:

Боб - 500гр.
Лук - 1 глава
Моркови - 1 бр.
Чушки - 1 бр.
Доматен сок - 250мл.
Сол
Червен пипер
Олио - 1/2 ч.ч.
Чубрица
Македонска наденица - 300гр.

Публикуване на коментар

0 Коментари