Торта от авокадо
Необходимите продукти:

120гр. орехи 
50гр. кокосово брашно
150гр. фурми (без костилки)
170гр. кокосово масло (олио)
1 ч.л. натурално какао
4 бр. лайм
600гр. авокадо
100мл. сок от лайм
150гр. мед

Публикуване на коментар

0 Коментари