Пилешки гърди в гъбен сос
Необходимите продукти:

Сухи манатарки - 20гр.
Пилешки гърди - 300гр.
Брашно
Зехтин
Масло - 15 гр.
Лук - 1 бр.
Чесън - 1 скилидка
Пилешки бульон - 200-250мл.
Сметана - 100 гр.
Сол
Черен пипер

Публикуване на коментар

0 Коментари