Пилешки рулца на тиган
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 500гр.
Сол
Черен пипер
Моцарела за пица - 150гр.
Домати - 100гр.
Сух босилек
Брашно
Олио

Публикуване на коментар

0 Коментари