Пилешки шницел с домати
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 400гр.
Сол
Черен пипер
Яйце - 1 бр.
Заквасена сметана - 60гр.
Брашно - 20 гр.
Лук -1/2 бр.
Домат - 1 бр.
Кашкавал - 50гр.

Публикуване на коментар

0 Коментари