Шоколадова торта
Необходимите продукти:

За форма с диаметър 26 см:

За блата:

2 яйца
30гр. мед
50гр. захар
30гр. бадемово брашно
3 гр. бакпулвер
50гр. брашно
10гр. какао
50гр. сметана /30-35% масленост/
55гр. масло
30гр. черен шоколад

Пече се на 160 градуса за 18-20 минути с вентилатор.

За крема:

80гр. жълтъци
40гр. захар
200гр. пр. мляко
20гр. сметана 
150гр. черен шоколад

За муса:

75гр. пр. мляко
190гр. черен шоколад
300гр. сметана

Публикуване на коментар

0 Коментари