Сочни кюфтенца от пилешки гърди и тиквички
Необходимите продукти:

Тиквички - 300гр. (настържете тиквичките на ситно ренде, посолете и оставете за 10-15 минути, за да се отцеди излишната течност)
Пилешки гърди - 400гр.
Галета - 40гр.
Яйце - 1 бр.
Сол
Черен пипер
Сух чесън
Пармезан - 40гр.
Брашно
Олио

Запържете на среден огън за 10-12 минути до златисто кафяво.

Публикуване на коментар

0 Коментари